RABATY

  W trosce nie tylko o zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów, ale także o Ich portfel przygotowaliśmy bogaty system rabatowy, który obejmuje zarówno stałych jak i nowych Użytkowników naszego sklepu! 

 

♦ ZAREJESTRUJ SIĘ I ZGARNIJ 5% ZNIŻKI NA PIERWSZE ZAKUPY
Każdy użytkownik, który dokona poprawnej rejestracji konta w naszej hurtowni fryzjerskiej on-line otrzyma powitalny rabat w wysokości 5% do wykorzystania na pierwsze zakupy. Rabat obejmuje cały asortyment z wyłączeniem: produktów będących aktualnie w promocji, mebli fryzjerskich i kosmetycznych, dużego sprzętu fryzjerskiego i urządzeń kosmetycznych.

 

♦ DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 299 ZŁ 
Posiadasz zarejestrowane konto w naszym sklepie internetowym i myślisz o większych zakupach? Jeżeli wartość zamawianych przez Ciebie produktów przekroczy kwotę 299 zł, LaPuella.pl dostarczy je do Ciebie za darmo*! Jedynym warunkiem jest przedpłacenie zamówienia przelewem.

* rabat nie obejmuje zamówień na produkty z kategorii: meble fryzjerskie, wyposażenie kosmetyczne, duży sprzęt fryzjerski, a także przesyłek gabarytowych.

 

 

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY - ZBIERAJ PUNKTY I KORZYSTAJ Z RABATU 
Wszyscy zarejestrowani Użytkownicy naszego sklepu za dokonane zakupy otrzymują specjalne punkty, dzięki którym zyskują stały rabat na cały asortyment*. Za każdą wydaną w naszym sklepie złotówkę zostanie Ci przyznany jeden punkt. Po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów system automatycznie przypisze Ci rabat adekwatny do liczby posiadanych punktów. Punkty możesz zdobywać także w specjalnych akcjach promocyjnych.
* rabat nie obejmuje zamówień na produkty z kategorii: meble fryzjerskie, wyposażenie kosmetyczne, duży sprzęt fryzjerski

>   899 pkt   =  2% rabatu
> 1399 pkt  =  3% rabatu
> 1899 pkt  =  4% rabatu
> 2499 pkt   =  6% rabatu

 

 

Regulamin systemu rabatowego:

1. Aby skorzystać z systemu rabatowego należy dokonać pełnej aktywacji konta w sklepie. 

2. Jednorazowy rabat za rejestrację w wysokości 5% przyznawany jest dla każdego Klienta i obejmuje pierwsze zamówienie po rejestracji. 

3. Stały rabat w wysokości 2% przyznawany jest automatycznie Kupującemu, którego łączna suma zakupów przekroczyła 900 zł (klient uzyskał 900 punktów). Rabat w wysokości 3% przyznawany jest po przekroczeniu progu 1400 zł (klient uzyskał 1400 punktów). Rabat w wysokości 4% przyznawany jest po przekroczeniu progu 1900 zł (klient uzyskał 1900 punktów). Rabat w wysokości 6% przyznawany jest po przekroczeniu progu 2500 zł (klient uzyskał 2500 punktów). 

4. Darmowa dostawa przysługuje klientom, którzy jednorazowo w zamówieniu przekroczyli kwotę 299 zł oraz dokonali przedpłaty przelewem. Sklep LaPuella.pl zastrzega sobie prawo do wyboru formy dostawy spośród: Poczta Polska, Kurier DHL/DPD/INOST lub INPOST PACZKOMATY.  Promocja "Darmowa dostawa" nie obejmuje produktów z kategorii MEBLE FRYZJERSKIE, DUŻY SPRZĘT I WYPOSAŻENIE KOSMETYCZNE oraz przesyłek gabarytowych.

5. Łączna suma zakupów nie obejmuje kosztów związanych z wysyłką.

6. Rabaty nie obejmują kosztów związanych z wysyłką.

7. Rabaty nie obejmują produktów objętych promocją. 

8. Rabaty nie łączą się ze sobą. 

9. Sklep zastrzega sobie prawo do modyfikacji systemu rabatowego po uprzednim umieszczeniu informacji na ten temat. Wszelkie zamówienia dokonane przed datą umieszczenia wyżej wymienionej informacji będą oczywiście podlegać ustalonym rabatom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl