Najlepsze preparaty do pielęgnacji dla fryzjerów

Każdy z nas marzy o pięknych i zdrowych włosach. Dzięki nim można błyszczeć w towarzystwie, czuć się atrakcyjnie i zmysłowo. Jednak aby pasma wyglądały zachwycająco, wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Nasza firma posiada w swojej ofercie profesjonalne kosmetyki do włosów, wykorzystywane przez najlepszych fryzjerów i stylistów, które pomogą stworzyć piękną fryzurę.
 
Sklep LaPuella Warszawa zaprasza do zapoznania się z ofertą online – zawsze oryginalne, dostępne w atrakcyjnej cenie środki fryzjerskie.

Pielęgnacja

PIELĘGNACJA WŁOSÓW - OD CZEGO ZACZĄĆ?

Chyba nikomu nie trzeba udowadniać, jak istotną rolę w życiu codziennym stanowi troska o zdrowe, piękne i zadbane włosy - co istotne kiedyś domena przede wszystkim kobiet - dziś także i mężczyzn. Z pomocą przychodzą profesjonalne kosmetyki do włosów, dzięki którym skutecznie i szybko pomożesz swojej fryzurze wydobyć jej optymalny wygląd. 

KOSMETYKI PROFESJONALNE, A DROGERYJNE

Z pewnością nie raz zastanawialiście się, czym tak właściwie różnią się profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów od tych dostępnych w osiedlowych drogeriach, dyskontach i supermarketach. Otóż podstawową różnicą jest tutaj skład poszczególnych kosmetyków. Produkty profesjonalne są zazwyczaj efektem długoterminowych badań laboratoryjnych, dzięki którym naukowcy opracowują skuteczne technologie zorientowane na konkretny problem. W przypadku produktów drogeryjnych nakłady na tego typu badania są znacznie niższe - stąd atrakcyjne ceny, ale również niestety gorsza jakość i efektywność. Oprócz składu istotne są również stężenia substancji aktywnych, które w kosmetykach profesjonalnych są nawet kilkukrotnie wyższe.

BEZPIECZNE KOSMETYKI DO WŁOŚÓW 

Kontynuując wątek różnić między drogeryjnymi, a profesjonalnymi kosmetykami nie sposób nie wspomnieć o dbałości o bezpieczeństwo pielęgnacji. W przypadku tych drugich producenci co raz większą uwagę przywiązują do eliminowania z ich składów szkodliwych substancji, zastępując je składnikami, które nie tylko nie sieją spustoszenia, ale wręcz potęgują efekt pielęgnacji. W tanich kosmetykach producenci kierują się przede wszystkim ekonomią, stworzeniem produktu w określonej niskiej cenie, w związku z czym temat budzących wątpliwości składników jest przez nich spychany na dalszy plan.

RÓŻNE POTRZEBY - ROZWIĄZANIA SZYTE NA MIARĘ

Profesjonalne produkty fryzjerskie zazwyczaj są dostosowane do konkretnych potrzeb włosów - dlatego też dobór odpowiedniej pielęgnacji należy rozpocząć od określenia zamierzonego efektu. Skład kosmetyków do regeneracji włosów różni się bowiem od formuły kosmetyków do włosów kręconych, po koloryzacji, czy włosów przesuszonych wymagających natychmiastowego nawilżenia. W naszym sklepie fryzjerskim wyróżniliśmy kilka kategorii produktów do pielęgnacji włosów, które pomogą Ci w poszukiwaniach rozwiązań dostosowanych do Twoich potrzeb - poniżej najpopularniejsze z nich - kliknij w nazwę kategorii, aby wyświetlić listę dostępnych kosmetyków.

  • WŁOSY ZNISZCZONE - KOSMETYKI REGENERUJĄCE, Kosmetyki do zniszczonych włosów
  • WŁOSY PRZESUSZONE - KOSMETYKI NAWILŻAJĄCE, Kosmetyki do włosów suchych - przesuszonych
  • WŁOSY POZBAWIONE OBJĘTOŚCI - KOSMTYKI NADAJĄCE OBJĘTOŚĆ, Kosmetyki do włosów cienkich - przerzedzonych
  • WŁOSY NIEZDYSCYPLINOWANE - KOSMETYKI WYGŁADZAJĄCE, Kosmetyki do włosów niesfornych
  • WŁOSY KRĘCONE - KOSMETYKI PODKREŚALJACE SKRĘT I SPRĘZYSTOŚĆ, Kosmetyki do włosów kręconych i falowanych
  • WŁOSY FARBOWANE - KOSMETYKI DO WŁOSÓW FARBOWANYCH, Kosmetyki chroniące kolor, Kosmetyki po koloryzacji
  • WŁOSY BLOND - KOSMETYKI DO WŁOSÓW BLOND, Kosmetyki neutralizujące żółty odcień, kosmetyki dla blondynek
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl