Na co zwrócić uwagę przy wyborze myjni fryzjerskiej? 0

Myjnia fryzjerska to niewątpliwie jeden z istotniejszych elementów wyposażenia każdego salonu fryzjerskiego. To właśnie tam tak naprawdę rozpoczyna się realizacja usługi, dlatego ważne jest, by już wtedy zapewnić klientowi komfort oraz w miarę możliwości chwilę relaksu.

Wybór wygodnego fotela

Na co koniecznie należy zwracać uwagę szukając najlepszej myjni do naszego salonu? Dobrze jest zacząć od samego fotela – ten powinien być odpowiednio wyprofilowany, co z kolei sprawi, że będzie wygodny. Musi oczywiście posiadać także wygodne podłokietniki, oraz – w miarę możliwości – podnóżek.

Każda myjnia fryzjerska powinna być także wyposażona w osłonę na kark – najlepiej taką, która wykonana została z silikonu. Nie obejdzie się też bez odpowiednio głębokiej misy, która zapewni fryzjerowi dostateczny komfort podczas wykonywanej pracy.

Wysokiej jakości materiały

Warto zwrócić uwagę także na materiał, z jakiego wykonana została obudowa myjni. Dobrej jakości tworzywo, wzmocnione dodatkowo specjalną powłoką, będzie odporne na zarysowania, pęknięcia i inne uszkodzenia. Dla przykładu, wysokiej jakości obudowy wykonuje między innymi marka Ayala – do produkcji tego typu wyposażenia wykorzystuje specjalne syntetyki, które cechują się dużą trwałością i wytrzymałością.

Aspekty wizualne

Kwestie wizualne i estetyczne powinny być tutaj zdecydowanie drugorzędne, jednak jeśli tylko mamy taką możliwość, skupmy się nieco i na wyglądzie wybieranej przez nas myjni. Z pewnością niejednemu właścicielowi salonu zależy na tym, by była ona elegancka oraz możliwie najbardziej pasująca do całościowej aranżacji salonu.

I tu dobra dla nich wiadomość - wielu producentów oferuje możliwość wyboru koloru tapicerki, obudowy, a czasem nawet misy ceramicznej. Co więcej, czasem możemy nawet sami zadecydować o konkretnym rodzaju tapicerki – czy będzie to przykładowo skaj polski, włoski czy metaliczny.

Oprócz tego, budowa wielu myjni umożliwia także dowolne skomponowanie jej elementów – w efekcie możemy indywidualnie dobrać np. kolory poszczególnych jej części. Tu polecić możemy szczególnie myjnie Ayala, a oprócz nich również produkty marki Fox czy Panda.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl